Ontdek meer

 

Rondvaarten Piet Hein wegens succes uitverkocht!

maandag 24 september 2018

Alle tickets koninklijk jacht Piet Hein bij VVV Midden-Limburg zijn uitverkocht

Sinds dit jaar bekend werd dat het koninklijk jacht de Maasplassen zou gaan bevaren, heeft Limburg Marketing de taak op zich genomen de rondvaarten te gaan promoten. Dit heeft geleidt tot een enorm succes. Alle beschikbare rondvaarten waren snel uitverkocht. Limburg Marketing zorgde voor landelijke aandacht o.a. in het tijdschrift "Max". Op maandag 24-9 heeft  L1 live TV-opnames gemaakt. Een artikel in dagblad De Limburger zorgde voor de nodige aandacht, met het gevolg dat ook de laatste tickets via de webshop van VVV Midden-Limburg als "warme broodjes" over de toonbank gingen.

Hopelijk volgend jaar weer!

Limburg Marketing hoopt dit succes volgend jaar weer te mogen voortzetten.

To be Continued

Natuurlijk zal Limburg Marketing haar best doen om dit te bewerkstelligen.