Ontdek meer

 

NS Citytrip Roermond

vrijdag 1 november 2019

Shop till you drop! met de NS in Roermond. Voor € 17,- p.p. koop je een dagretour Roermond. Bovendien ontvang je bij de VVV op de Markt een infoboekje met kortingsbonnen voor winkels en horeca in de binnenstad en een bon van het Designer Outlet Roermond. Met deze bon krijg je bij de informatiebalie van Designer Outlet Roermond een kortingpas waarmee je nog eens 10% extra korting krijgt op de outletprijs bij geselecteerde winkels.

Doe alvast je kerstinkopen in de historische binnenstad van Roermond en in het grootste designer outlet van de Benelux! Vanaf het treinstation wandel je de door de in kerstsfeer gehulde straten. Alles ligt op loopafstand, vanaf het station loop je zo de binnenstad in. Vanaf daar loop je in een paar minuten naar de bijna 200 winkels van Designer Outlet Roermond. In de weekenden zijn er allerlei activiteiten in de binnenstad. Stap in de trein naar Roermond en laat je verrassen!

Dit Spoordeeluitje is te koop t/m 5 januari 2020 en geldig van 30 november 2019 t/m 31 januari 2020.