Ontdek meer

 

Lustrum editie Remunjse Hepkestour

vrijdag 26 oktober 2018

Remunjse Hepkestour

Voor het 5e jaar op rij is VVV Midden-Limburg erin geslaagd een mooie culinaire wandeling samen te stellen waarbij je bij 4 verschillende horecalocaties wordt getrakteerd op een Roermonds hapje, het zgn. Remunjse Hepke.

Hoe werkt het?

Aan de hand van de cijfers op de plattegrond stel jezelf de route en de te bezoeken horecalocaties samen. Er is keuze tussen zoet of hartig. Deze worden via icoontjes op de plattegrond aangeduid. Om optimaal te genieten, adviseren wij te starten tussen 12.00 uur rn 14.00 uur. Breng tussentijds een bezoek aan een van de vele bezienswaardigheden, ga lekker shoppen in de historische binnenstad of het Designer Outlet Roermond.

Wanneer

De lustrum editie van de Remunjse Hepkestour loopt vanaf 1 november t/m 28 februari 2019.( m.u.v 1e en 2e kerstdag en Nieuwjaarsdag). De Remunjse Hepkestour is voor €12,50 te koop via de webshop of in de VVV winkel aan de Markt 17 te Roermond.

 

Info

Voor meer info of andere vragen : info@vvvmiddenlimburg.nl of bel 0475-335847