Ontdek meer

 

Archeo Route Limburg uitgebreid met 5 nieuwe locaties

woensdag 20 mei 2020

Ontdek de verhalen achter archeologische vondsten in Limburg. Door heel Limburg vind je de Archeo Route speren en tegels waar je het verhaal achter archeologische vondsten kunt ontdekken. Download de Archeo Route app en sta oog in oog met de archeoloog die je alles vertelt over de vondsten op deze belevingslocaties.

De 5 nieuwe Archeo Route belevingslocaties

Recent is de Archeo Route Limburg uitgebreid met 5 nieuwe belevingslocaties. Het totaal aantal locaties komt daarmee op 37, verspreid door heel Limburg. De 5 locaties die zijn toegevoegd aan de Archeo Route Limburg:

Coronaproof uitje

In deze coronatijden is het lopen of fietsen van de Archeo Route een ideaal uitje. Iedere locatie kan individueel of met het gezin met de eigen smartphone worden beleefd. In je eigen tempo, in alle rust en op het moment dat je het beste past, 24 uur per dag, 7 dagen in de week.

Kijk voor meer informatie en een overzicht van alle belevingslocaties in Limburg op: archeoroute.com