Ontdek meer

 

8 E-books gratis bij VVV Cadeaukaart

woensdag 6 maart 2019

Leuke nieuwe actie VVV Cadeaukaart

Maandag 11 maart 2019 start er weer een leuke actie met de VVV Cadeaukaart! Consumenten die tot en met 21 april 2019 een VVV Cadeaukaart kopen bij een VVV of in onze webshop, krijgen 8 e-books cadeau bij Bookchoice. Bookchoice selecteert maandelijks 8 e-books uit allerlei genres. Variërend van thrillers en chicklits tot literaire werken. De boeken kunnen gelezen worden op telefoon, tablet, e-reader of computer. Bij elke VVV Cadeaukaart krijgt u een Bookchoice voucher met een unieke code. Op bookchoice.com/vvvcadeaukaart kunt u tot en met 31 augustus 2019  een account aanmaken en de code verzilveren. Vervolgens kunt u de 8 e-books downloaden en lezen. Het cadeaulidmaatschap stopt automatisch.