Ontdek meer

 

'3' Used Coffeefilter Mail Art

Tentoonstelling

HERKENBOSCH: KunstSalon Kasteel Daelenbroeck, Kasteellaan 2, van: 15:00 tot 18:00, '3' Used Coffeefilter Mail Art, Toegang is gratis.

'3' is de derde expositie van dit mail art project van Ed Hanssen. Hij riep via social media op om deel te nemen aan het project en gebruikte koffiefilters niet weg te gooien, maar deze juist te hergebruiken voor dit kunstproject.
De mensheid gooit al zoveel weg.... doe er iets mee... doe er iets anders mee... kijk er anders naar.... wat kun je er mee doen. Dat is de simpele en effectieve logica achter dit mail art project (postkunst).
Tientallen kunstenaars uit de gehele wereld gaven gevolg aan de oproep en stuurden kunstig hergebruikte koffiefilters in. KunstSalon Kasteel Daelenbroeck te Herkenbosch is van 10 maart tot en met 7 april aanstaande dé plek voor gebruikte koffiefilter postkunst. Tevens midisage expositie Carmen Heemels uit Herkenbosch. Kom kijken en genieten. De koffie staat klaar.

Contactgegevens

KunstSalon Kasteel Daelenbroeck
Kasteellaan 2
6075 EZ HERKENBOSCH
Nederland
06 52542271

Openingstijden

Zo 10 maart 2019 t/m zo 7 april 2019.

Faciliteiten

Toelichting prijs
Toegang is gratis.